סיכומונה נפתח מחדש לעריכה! על מנת לערוך סיכומים נדרש לפתוח חשבון.

הבדלים בין גרסאות בדף "סיכומונה:הבהרה משפטית"

מתוך סיכומונה, אתר הסיכומים החופשי.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
 
שורה 1: שורה 1:
סיכומונה הינו אתר חופשי המתפרסם תחת רשיון GFDL אך עם מספר הגבלות ותוספות.
+
*סיכומונה הינו אתר חופשי המתפרסם תחת רשיון GFDL אך עם מספר הגבלות ותוספות.
  
# כל מידע שילקח מסיכומונה (דף, סיכום או כל תוכן אחר) ויפורסם ברבים יכיל הפניה ברורה ובולטת אל סיכומונה (להלן "האתר") כמקור התוכן. אם החומר התפרסם באתר אינטרנט אחר או בכל אמצעי מדיה דיגיטלית אחר המאפשר הכנסת קישור אל האתר, יוכנס קישור זה ויופיע במקום ובצורה ברורה ובולטת (בראשית העמוד לפחות באותו גודל של שאר הטקסט או גופן בגודל 12 הגדול מבין השניים, ובתחתית התוכן. ההפנייה (אם כקישור ואם כציון מקור התוכן בלבד) חייבת להכיל באופן מפורש את שם האתר "סיכומונה".
+
# '''כל מידע שילקח מסיכומונה (דף, סיכום או כל תוכן אחר) ויפורסם ברבים יכיל הפניה ברורה ובולטת אל סיכומונה (להלן "האתר") כמקור התוכן. אם החומר התפרסם באתר אינטרנט אחר או בכל אמצעי מדיה דיגיטלית אחר המאפשר הכנסת קישור אל האתר, יוכנס קישור זה ויופיע במקום ובצורה ברורה ובולטת (בראשית העמוד לפחות באותו גודל של שאר הטקסט או גופן בגודל 12 הגדול מבין השניים, ובתחתית התוכן. ההפנייה (אם כקישור ואם כציון מקור התוכן בלבד) חייבת להכיל באופן מפורש את שם האתר "סיכומונה".'''
# קבצים הנמצאים באתר ובהם מצויין באופן מפורש שם הכותב אינם ניתנים להעתקה ללא אישור בכתב מן המחבר. על קבצים אלו '''לא חל רישיון ה- GFDL''' אלא אם צויין במפורש אחרת בקובץ. אם מופיע בקובץ שמו של האתר סיכומונה (לרבות כתובתו באינטרנט) ללא ציון שמו של הכותב, יש לקבל אישור בכתב מהנהלת האתר לפני פרסום למטרה מסחרית של הקובץ.
+
 
 +
# '''קבצים הנמצאים באתר ובהם מצויין באופן מפורש שם הכותב אינם ניתנים להעתקה ללא אישור בכתב מן המחבר. על קבצים אלו '''לא חל רישיון ה- GFDL''' אלא אם צויין במפורש אחרת בקובץ. אם מופיע בקובץ שמו של האתר סיכומונה (לרבות כתובתו באינטרנט) ללא ציון שמו של הכותב, יש לקבל אישור בכתב מהנהלת האתר לפני פרסום למטרה מסחרית של הקובץ.'''

גרסה מ־18:30, 23 בספטמבר 2006

  • סיכומונה הינו אתר חופשי המתפרסם תחת רשיון GFDL אך עם מספר הגבלות ותוספות.
  1. כל מידע שילקח מסיכומונה (דף, סיכום או כל תוכן אחר) ויפורסם ברבים יכיל הפניה ברורה ובולטת אל סיכומונה (להלן "האתר") כמקור התוכן. אם החומר התפרסם באתר אינטרנט אחר או בכל אמצעי מדיה דיגיטלית אחר המאפשר הכנסת קישור אל האתר, יוכנס קישור זה ויופיע במקום ובצורה ברורה ובולטת (בראשית העמוד לפחות באותו גודל של שאר הטקסט או גופן בגודל 12 הגדול מבין השניים, ובתחתית התוכן. ההפנייה (אם כקישור ואם כציון מקור התוכן בלבד) חייבת להכיל באופן מפורש את שם האתר "סיכומונה".
  1. קבצים הנמצאים באתר ובהם מצויין באופן מפורש שם הכותב אינם ניתנים להעתקה ללא אישור בכתב מן המחבר. על קבצים אלו לא חל רישיון ה- GFDL אלא אם צויין במפורש אחרת בקובץ. אם מופיע בקובץ שמו של האתר סיכומונה (לרבות כתובתו באינטרנט) ללא ציון שמו של הכותב, יש לקבל אישור בכתב מהנהלת האתר לפני פרסום למטרה מסחרית של הקובץ.